Αφιέρωμα στον Μ. Θεοδωράκη από τη Φιλαρμονική του Δήμου Ξάνθης και την παιδική χορωδία του Κοινωνικού Κέντρου “ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΙΟΡΗΣ”
Η Φιλαρμονική Ορχήστρα του Κέντρου Πολιτισμού Δήμου Ξάνθης και η παιδική χορωδία του Κοινωνικού Κέντρου “ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΙΟΗΣ” παρουσίασαν ένα αφιέρωμα στον Έλληνα μουσικοσυνθέτη Μίκη Θεοδωράκη με αφορμή την επέτειο του Πολυτεχνείου. Η συναυλία βιντεοσκοπήθηκε και προβλήθηκε στα τοπικά μέσα.
![IMG_20211114_122245](https://kksxalioris.gr/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20211114_122245-scaled.jpg)