Χριστουγεννιάτικο Παζάρι 2011
Με πρωτοβουλία του Κοινωνικού Κέντρου “ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΊΟΡΗΣ” διοργανώθηκε χριστουγεννιάτικο παζάρι τα έσοδα του οποίου διατέθηκαν για φιλανθρωπικό σκοπό. Αρωγοί στην προσπάθεια αυτή υπήρξαν τα ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΘΡΑΚΗΣ και ο Όμιλος Χατζηιωάννου με προϊόντα παραγωγής τους, καθώς και ντόπιοι επαγγελματίες και ερασιτέχνες που διέθεσαν ποσοστό από την πώληση των προϊόντων που εξέθεσαν για τους σκοπούς του Παζαριού.
![73abfd603e06b52bf5d312267c396c9e-1528243025](https://kksxalioris.gr/wp-content/uploads/2020/06/73abfd603e06b52bf5d312267c396c9e-1528243025.jpg)