“Η μικρή μπότα του Άι Βασίλη”
Το Κοινωνικό Κέντρο «ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΙΟΡΗΣ» για άλλη μια φορά άνοιξε την αγκαλιά του, το Σάββατο 17/12/2016 στις 18:00, για να φιλοξενήσει το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και το Δημοτικό σχολείο Διομήδειας. Σε κλίμα εορταστικό και άκρως χριστουγεννιάτικο , μικροί και μεγάλοι πήραν μια γεύση γλυκιά και παραμυθένια, γιατί τα παραμύθια δεν είναι μόνο για μικρά παιδιά. Στην συντροφιά τους και η Κα Δήμητρα Πυργελή με τη χριστουγεννιάτικη ιστορία της «Η μικρή μπότα του Άι Βασίλη» που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Λιβάνη.
![IMG_1041](https://kksxalioris.gr/wp-content/uploads/2020/09/IMG_1041.jpg)