Απόκριες 2017
Σήμερα, 19 Φεβρουαρίου , στις 4 μ.μ. πραγματοποιήθηκε η αποκριάτικη γιορτή του Κοινωνικού Κέντρου «ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΙΟΡΗΣ» . Πριγκίπισσες, νεράιδες και μάγισσες, ήρωες των παραμυθιών ,σπάιντερμαν και νίντζα αλλά και πολλοί άλλοι , μικροί και μεγάλοι καρναβαλιστές ανταποκρίθηκαν στην πρόσκλησή μας για ένα αποκριάτικο ξεφάντωμα που τα είχε όλα: γέλιο, μουσική , τραγούδι , χορό , ζωντάνια και φυσικά παιχνίδια με τους κλόουν που απογείωσαν το κέφι με την απίστευτη ενέργειά τους. Καλή Αποκριά σε όλους.
![0019](https://kksxalioris.gr/wp-content/uploads/2020/09/0019.jpg)