Αποκριάτικος Χορός 2016
Σήμερα πραγματοποιήθηκε η αποκριάτικη γιορτή του Κοινωνικού Κέντρου «ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΙΟΡΗΣ» . Πριγκίπισσες, νεράιδες και μάγισσες, ήρωες των παραμυθιών, σπάιντερμαν και νίντζα αλλά και πολλοί άλλοι , μικροί και μεγάλοι καρναβαλιστές ανταποκρίθηκαν στην πρόσκλησή μας για ένα αποκριάτικο ξεφάντωμα που τα είχε όλα: γέλιο, μουσική, τραγούδι, χορό, ζωντάνια και φυσικά παιχνίδια με τους κλόουν που απογείωσαν το κέφι με την απίστευτη ενέργειά τους. Καλή Αποκριά σε όλους.
![IMG_7386](https://kksxalioris.gr/wp-content/uploads/2020/09/IMG_7386-scaled.jpg)